22 квітня 2018 року у Великій залі ПК «Дарниця» відбувся Звітний концерт Народного ансамблю бального танцю «Сеньйори».31219298_430658897355463_8590477295477587968_o-

Ось вже 10 років незмінними керівниками ансамблю є Алєнічева Наталя Степанівна та Давидова Тетяна Степанівна. Разом у них виходять цікаві постановки, завдяки яким колектив став відомим не тільки у Палаці культури «Дарниця», а і далеко за його межами. Танцівників запрошують на заходи районного та міського рівня, на  фестивалі.

Цей учбовий рік для ансамблю був дуже насиченим, саме тому цьогорічний Звітний концерт  вирішили провести, як відео-календар творчого життя ансамблю за минулий учбовий рік. Добре, що технічні можливості Палацу культури «Дарниця» дозволяють прикрашати концерти переглядом відео (за домопогою проектора). І ця можливість була використана сповна: майже кожен танець супроводжувався тематичним відео-рядом, який допомагав глядачам поринути в необхідну атмосферу; також були показані відео-згадки про святкування 10-річчя ансамблю, Новорічного свята, свята 8 березня.

На згадку про двох учасниць, які в цьому році пішли з життя — Лілі Бакаєвої та Галини Коджебаш — також було підготовлене відео. Після чого глядачі побачили номер, поставлений за ідеєю Галини Коджебаш «Шкільне кохання». Так, вони пішли…але їх ідеї продовжують жити, втілюючись у нові постановки.

Ансамбль бального танцю «Сеньйори»  — це дійсно велика дружня творча родина.  Саме тут учасники можуть не тільки танцювати, а й проявити себе в інших видах мистецтва. Цього року зі сцени ПК «Дарниця» своєю творчістю поділилися учасники ансамблю: автор-виконавець власних пісень Олександр Шевченко та відкриття року ансамблю «Сеньйори» – талановита співачка – Ольга Хомякова, яка вперше вийшла на сцену з піснею.

«Сеньйори» — це спілка людей, близьких по духу. І не важливо, що31230647_430656797355673_716476720512761856_o- вони роблять, головне, що вони РАЗОМ! Що вони отримують задоволення від занять і від виступів на сцені,  від участі у фестивалях і від тихого спілкування на свята. І саме отака їх згуртованість і професійність вражає усіх, хто торкається цього дива під назвою «Сеньйори»!

         Глядачі мали змогу побачити постановки нові і ті, що вже полюбилися: «Мої роки – моє багатство», «Відчайдушні домогосподарки» (Гран-Прі у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ти у серці моїм, Україно), «You Are The Boss» (сольний номер Алли Гавлюк та Павло Козлова), «Сеньйорська мілонга» (пристрасна і непередбачувана, як і усі танго), Інопланетяни-Любитанці (оригінальний цікавий номер), Латина-мікс (запалююча латина у виконанні всіх груп ансамблю), «Шкільне кохання» (дует Лялі Яковенко та Івана Сисоєва – проникливий танець-спогад), «Французьський вальс» та «Європейська мозаїка» (постановка і майстерність виконання 24 березня 2018 р. вразили журі міського огляду-конкурсу), «Україна-вишиванка» (новий запальний номер з хустками групи «Леді-соло»)… І насамкінець: традиційний «Святковий вальс»,  в якому глядачі побачили всі групи ансамблю.

         Прекрасне свято танцю молодих душею танцівників, цікаві та незвичайні постановки, велика дружна творча родина – це і є Народний анасабль бального танцю «Сеньори»!!!