19 травня 2018р. (субота), 17.00, Велика зала ПК. Звітний концерт студії східного танцю «Habibi body+»

Ансамбь східного танцю «Habibi body+» існує в Палаці культури «Дарниця» з 2009 року і незмінно ним керує Пльонкіна Тетяна Олександрівна. Високопрофесійна та уважна, вона уміло знаходить підхід, як до дорослих, так і до дітей, розвиваючи їх любов до східних танців. Крім того, вона і танцюючий  керівник колективу.Хабібі спільне фото 2018 р

Східний танець – сучасна форма давнього танцю, поширеного на Середньому Сході та в арабських країнах. Танець живота має багато різновидів, що залежать від країни та регіона, це стосується як костюмів, так і танцювальних рухів. В концертній програмі, наприклад, були: «персидський танець» та «єгипетський фольклор».

Окремі нові стилі з’явилися на Заході, коли танець почав набирати популярність. Східні танці це не лише танець живота — це і мова жестів та тіла. У більшості видів Східних танців ще використовуються аксесуари та прикраси. У звітному концерті глядачі мали можливість побачити танці з шалями та з бубнами. Сучасні східні танці вразили глядачів новим поглядом на східні танці: «Факерні», «Стихії», «Вітер змін», «Танго спогадів» (пристрасне і чаруюче тим більше, що танго поєдналося зі східним танцем).

         Дуже сподобався танець «Соло» у виконанні яскравої, рудоволосої красуні — солістки ансамблю Вікторії Сташевської. Вона зачарувала своєю неповторною манерою виконання усіх присутніх і зірвала шалені овації.

         Східний танець такий магічний і пристрасний – відкриває глядачам завісу в багатогранне мистецтво Сходу. Це і запальне соло під барабани, і чарівний танець  з шаллю, і сучасний ліванський і єгипетський танці живота, а також фольклорні танці Близького Сходу. Потрібно тільки мати бажання і прийти до ансамблю східного танцю «Habibi body+».В колективі три групи: початківці – діти, концертна група – діти, концертна група – дорослі. Усі групи брали участь у концертній програмі, де показали усю свою майстерність, зачарували глядачів своїми вишуканими рухами, грацією та шаленою енергетикою. Концерт вийшов чарівним, жоден глядач не залишився байдужим.