20 травня 2018 р., 16.30 Велика зала ПК
. Звітний концерт Зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Фантазія» та студії естрадного вокалу «7 нот».

Звітний концерт Зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Фантазія» та студії естрадного вокалу «7 нот» — вдале поєднання двох видів мистецтва. Співи і танці завжди ідуть поруч, часто зливаючись в спільні номери.

ЗАБСТ «Фантазія» — це не просто ансамбль, куди діти приходять танцювати. Це справжня родина, гостинна та привітна, з чудовою та лагідною господинею – керівником колективу Заслуженим працівником культури України Бєляєвою Галиною Семенівною та фахівцем Бойко Антоном Сергійовичем. Це країна творчості, вражень, країна з чудовою назвоюIMG_9276 – «Фантазія». Ця країна щороку розцвітає чарівним цвітом саме на Звітному концерті, щедро даруючи людям частку добра і краси, щирість та тепло дитячих сердець. Оскільки у 2016 р. склад ансамблю повністю оновився і на зміну досвідчених танцюристів, які виросли, прийшли теперішні учасники колективу, було багато відновлених номерів і нових постановок. Прем᾽єра номеру «Полька» (у постановці Антона Бойка для старшої групи); ще один дебют старшої групи – вальс «Грезы» (керівники присвятили пам᾽яті тих, кого вже немає на Землі); новий віденський вальс «Десембер» у виконанні молодшої групи; дебют солістів ансамблю Полякевич Тімура та Мандрової Мілани – «Іспанська сюїта». І вже відомі танці ансамблю повністю перероблені на новий склад дітей: «Святковий вальс», «Ляльки», жартівливий танець «Гра», «Чарівна квіточка» ( на якій виросли відомі нині хореографи – випускники «Фантазії» Віталій Руденко та Андрій Дикий — провідний хореограф в передачі «Танцюють всі»), «Серёжка» (в пам᾽ять про бійців-захисників Вітчизни), «Можливо» («Пё хепс»), «Бугі-Вугі» (який виконує весь склад ансамблю).

         Особливого настрою додали виступи студії естрадного вокалу «7 нот». Керівник студії Коневич Василь Володимирович – вокаліст, мультиінструменталіст, композитор, Лауреат Міжнародних конкурсів. Його робота ювелірна, адже заняття індивідуальні і кожен співак студії виходить на сцену, показуючи себе і свої вміння, показує як не тільки володіти голосом, а й триматися на сцені, працювати на глядача і з глядачем. IMG_9373Від студії естадрного вокалу «7 нот» виступали: Павлють Катерина, Андреєва Маргарита , Бондаренко-Муісіна Анна,  Мазура  Аріна, Гайдук Євген, і Лауреат Всеукраїнських конкурсів Олександра Городнича. Вони співали про рідну Землю, а всі пісні супроводжувались цікавим відеорядом, підготовленим керівником колективу.

Були на святі і гості: Народний ансамбль бального танцю «Сеньйори», який зародився в ЗАБСТ «Фантазія». Спочатку він існував як доросла група, а потім «випурхнув з під крила» «Фантазії» в окремий колектив. «Сеньйори» подарували «Французький вальс». А от вихованець і випускник «Фантазії», переможець багатьох змагань спортивно-бального танцю Назаренко Сергій та його партнерка Аліна Лі вразили глядачів пристрасним танго, чуттєвим контемпом «Закрили твої очі» та енергійним запальним «Ча-ча-ча».

Згадували на святі і інших випускників «Фантазії», яких за 20 років існування колективу було дуже багато. В багатьох учасників «Фантазії» творче життя не закінчується з закінченням навчання в ансамблі, їх творчий шлях продовжується у вузах культури і мистецтва, у відкритті власних танцювальних шкіл, в гастролях по світу.

Наприкінці свята керівники колективів подякували всім присутнім і запросили не зупинятися на досягнутому, а продовжувати навчання у наступному навчальному році у своїх улюблених колективах Палацу культури «Дарниця».