19.12.2017 р.  відбулося урочисте Засвічування Новорічної ялинки Дарницького району в парку ім.воїнів-інтернаціоналістів на вул..Арх.Вербицького.

Палац культури «Дарниця» розпочав свій виступ о 18.00 з театралізацією «Чиє свято?». Між головними героями свята Півнем та Собакою виникає суперечка: кому належить Новорічне свято — символу року що минає — Півню,  чи символу року прийдешнього — Півню. Отак, сперечаючись, загадуючи одне одному загадки та спілкуючись з глядачами, вони знаходять відповідь: свято належить дітям, а героям треба дружити, не сваритися і радо зустрічати Святого Миколая.

У програмі свята взяли участь такі колективи Палацу культури «Дарниця»: театрально-естрадна студія «Теларії», Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», студії естрадного вокалу «7 нот» та «Soul Brise». Театралізація ПК «Дарниця» подарувала справжнє свято для мешканців та гостей Дарницького району.

В середині концертної програми (о 19.00) мешканців району привітав зі святом заступник голови Дарницької районної вмісті Києві державної адміністрації Захарченко Петро Петрович. Також зі словами привітання до дарничан звернулися:

— керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Калашник Микола Володимирович;

— Депутат Верховної Ради України Супруненко Олександр Іванович та

— депутати Київської міської ради Ярмоленко Юлія Олександрівна і Сулига Юрій Анатолійович.

Після офіційної частини Святий Миколай разом із казковими героями засвітили новорічну ялинку.

Після цього свято продовжили колективи гуртків Палацу Культури «Дарниця». Виступали і солісти студії «Wonderful voice», і театрально-естрадної студії «Теларії»: Гайдук Євген, Вікторія Сакун, Саша Кругла. А також подарували свій талант учасники Народного ансамблю української пісні «Чарівниця» та хор «Будівельник». Веселі, рухливі конкурси, а також запальні танці надали чудової новорічної атмосфери і не залишили байдужим жодного глядача.

Афіша Новий рік 2017