26.10.2018 (п’ятниця) Концерт до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. Велика зала, 18.00-19.10

Концертна програма була складена з номерів колективів художньої самодіяльності ПК «Дарниця». Почався концерт мальовничим номером Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй» – «Карпати». Тут були і вівці, і пастухи, і дівчата-пастушки.IMG_20181026_180712

Оскільки концерт присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників, в першій частині концерту згадувалася Друга світова війна. Тут емоційний настрій був створений такими колективами: театрально-естрадною студією «Теларії» з номерами «Війна» та «Мій перший вірш» (за участі солістки ЗХА «Водограй» Олександри Шевчук). Вразив глядачів виступ нового колективу Палацу культури «Дарниця» — ансамблю народної пісні та побутового танцю «Громиця» (керівник Євген Пихтін). Які не тільки прекрасно «влилися» в режисерську канву даної частини, але і змогли закохати, заставити співчувати і захоплюватися ними усіх глядачів в залі. А учасники Зразкового ансамблю бального сучасного танцю «Темп» довершили картину чуттєвим ніжним номером «Обійми мене» (на музику групи «Океан Ельзи»).

Після цього тематика концертної програми наповнювалася номерами української тематики, такими як: «Чом ти не прийшов» у виконанні Катерини Лисенко (студії естрадного вокалу «Song Of Life»), «Місяць на небі» та «Україна-вишиванка» від Народного ансамблю бального танцю «Сеньйори», «Тече вода з під явора» у виконанні самої юної учасниці концерту Ані Бондаренко-Муісіної (студія естрадного вокалу «7 нот»), «Думи мої думи» та  «Танці танцювати» старшої та молодшої груп ЗАБСТ «Темп», «Українські візерунки» Зразкового хореографічного ансамблю «Водограй».

Гарними новими номерами запам’яталися глядачам: учасниця Зразкової циркової студії «Смайл» з Хула-хупами, а також номер «Східна феєрія» студії східного танцю «Habibi Body+».

Логічним завершенням свята був фінальний номер «Мости над Дніпром» у виконанні Олександри Городничої (учасниці студії естрадного вокалу «7 нот») та всіх колективів художньої самодіяльності ПК «Дарниця».

Наприкінці свята ведуча побажала всім присутнім чистого, мирного неба над головою, щоб ніколи не бачила наша Батьківщина дитячих сліз, та завжди пам’ятати подвиги минулих поколінь.

Шалені оплески та вигуки «Браво!» — були найкращою відзнакою від глядачів.

Присутні глядачі – близько 350 осіб.