29 квітня 2018 року на сцені Чернігівського театру ляльок відбувся фестивальний показ вистави «Зграя» театрально-естрадної студії «Теларії». Вистава поставлена за відомою повістю К.Сергієнко «До свидания, Овраг». Серед персонажів — тільки тварини, це вони розповідають про людей, які їх кинули, але в яких вони не перестали вірити. Актори грають так щиро, що глядачі забувають про умовності: плачуть всі – діти та дорослі.

Вистава «Зграя» провокує асоціації, пробуджує емоції, змушує думати, співчувати, переживати… Вистава справила сильне враження на всіх глядачів та членів журі і про це свідчить отримана на фестивалі найкраща нагорода для артистів – «Кращий акторський ансамбль». Глядачі в залі дуже тепло зустрічали артистів, в фіналі, скрізь сльози, кричали «Браво» та неодноразово визивали на уклін.

Молодому колективу театральної студії «Теларії» повною мірою вдалося передати всю гаму почуттів і переживань персонажів, провести паралелі і змусити глядача задуматися про своє місце в житті і про те, хто дійсно відповідає за тих, кого приручили. Можливо, завдяки цьому спектаклю світ стане трішки добрішим і з часом подібні проблеми будуть лише історією, описаної на сторінках книги.

«Диплом за кращий акторський ансамбль» отримала театрально-естрадна студія «Теларії» на ІІІ Міжнародному фестивалі аматорського театрального мистецтва «Санич».