17-18.12.2016 р. Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп» взяв участь у 3-му Міжнародному фестивалі зі спортивних бальних танців “Київська Русь 2016”

Бальна хореографія завжди  відрізнялася від інших напрямків мистецтв, адже саме бальна хореографія вважається ще й спортом. Саме тому діти які обрали для себе цей напрямок не тільки плідно тренуються, вивчають танцювальні па, виступають на концертах, конкурсах та фестивалях а й щорічно беруть участь у турнірах зі спортивної бальної хореографії. Так 17 та 18 грудня 2016 р. зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп» взяв участь у 3-му Міжнародному фестивалі зі спортивних бальних танців “Київська Русь 2016”. Студійці показали усю свою майстерність, відпрацьовані рухи та непідробний артистизм, і за це були відзначені призовими місцями та кубками.

У програмі «Латиноамериканська программа» (Ювенали 1+2) Луньова Анастасія отримала диплом та кубок за І місце а у програмі «Європейська програма» — ІІІ місце.

У категорії «Діти соло дебют» Мазура Аріана – Бронзовий фінал, Шестопалова Софія та Гресь Вікторія– Срібний фінал.

«Ювенали – 2 школа»: Бех Анатолій та Додчук Олександра – Срібний фінал.

«Ювенали 2 дебют»: Опря Антон та Шевченко Юлія – Золотий фінал, Андронов Ілля та Андрієвська Катерина – Срібний фінал.

Журі відмітили і інших учасників ансамблю «Темп» дипломами за участь та призовими дипломами. Цей турнір підштовхнув студійців та їх керівників Тетяну Вовненко і Крістіну Кебу на подальшу плідну працю та нові звершення.  Адміністрація Палацу культури вітає маленьких переможців та їх керівників.