17 грудня 2017 року в Палаці культури «Дарниця» відбулася прем’єра Новорічної вистави «Подорож країною Новоріччя»! Чудова, неповторна і сучасна казка, в якій герої своєю добротою перетворюють поганих героїв у хороших. І, звісно, наприкінці свята приймають вітання від Святого Миколая! Казка створена в популярному форматі – мюзиклу. Пісні і танці, новорічний настрій, чаклунство і любов — це відмінний подарунок всім глядачам до Нового року.

Казка створювалася театрально-естрадною студією «ТЕЛАРІЇ» разом з такими колективами ПК «Дарниця»: Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп», Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Фантазія», Зразкова циркова студія «Смайл», студія східного танцю «Хабібі боді+» і солісти студій естрадного вокалу «Soul Brise» та «7 нот».

Яскрава постановка режисерів Аліни Чуєшової та Катерини Заморської, чарівні пісні, ефектні танці та циркові постановки стали незабутнім подарунком для маленьких глядачів та їх батьків. Голосними оплесками проводжала публіка артистів, для яких найліпшою нагородою є глядацькі посмішки та чудовий святковий настрій.

Тривалість вистави – 1 година 10 хвилин