23.08.2018 участь у встановленні рекорду України – «Найдовший прапор».

23 серпня 2018 року працівники Палацу культури взяли участь у встановленні рекорду України – найдовший прапор. Державний Прапор завдовжки майже 3 кілометри розтягнули кияни у столиці. Так у Києві вирішили відзначити День національного символу.

Одночасно встановили і новий національний рекорд, адже це найдовший державний стяг в Україні. За задумом авторів флешмобу, кожні 100 метрів символізують один рік незалежності України. Тому загальна довжина прапора склала 2,7 км.

23.08.2018 участь у концерті, присвяченому Дню незалежності України.

23 серпня 2018 року студійці ПК «Дарниця» взяли участь у концерті до Дня Незалежності України, який відбувся у Парку партизанської слави. Маленькі українці до дня народження своєї Держави підготували святковий концерт. У святі взяли участь: Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп», Зразковий ансамбль сучасного бального танцю «Фантазія», Зразкова циркова студія «Смайл», солістка студії естрадного вокалу «7 нот» Олександра Городнича а також її викладач і соліст Палацу культури «Дарниця» — Василь Коневич. Атмосфера за заході була святкова та весела. Кияни та гості столиці з захопленням дивилися концерт та аплодували маленьким артистам.

24.08.2018 участь НАБТ «Сеньйори» у фестивалі Всеукраїнському фестивалі конкурсі «Ти у серці моїм — Україно».

24 серпня 2018 року на Співочому полі відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ти у серці моїм – Україно». Серед членів журі були такі видатні діячі мистецтва, як Григорій Чапкіс, Мирослав Вантух, Анатолій Матвійчик та інші. Від Палацу культури «Дарниця» участь у фестивалі взяв Народний ансамбль бального танцю «Сеньйори». Ансамблісти дуже хвилювалися перед виступом, але на сцені «виклалися на повну» і показали усю свою майстерність. За що були нагороджені дипломом Лауреата 1 премії. Адміністрація Палацу культури вітає Сеньйорів з перемогою.

незал2