Концерт студії гри на фортепіано

У Палаці культури «Дарниця» відбувся Концерт студії гри на фортепіано «Осінні мелодії». Юні та вже досвідчені піаністи виконували твори композиторів – класиків, а також сучасних виконавців, таких яких Й. Гайден, В. Моцарт, Л. Бетховен, К. Менсел і К. Пері.

Незважаючи на юний вік студйців, вони беруть активну участь в концертному житті Палацу культури та своїх шкіл завдяки тому, що займаються у студії гри на фортепіано у ПК «Дарниця» під керівництвом Каріни Карамаврової та Олени Іщенко. Більш досвідчені студійці вже були  учасниками конкурсів та отримали багато музичних нагород. Вихованці показали своє володіння інструментом та хороші музичні данні  – слух, ритм, пам’ять. Не можливо було не відмітити добре розвинуту техніку гри на фортепіано. Діти уміло передали характер творів та творчий задум композиторів. В роботі працьовиті, відповідальні, вміють самостійно відпрацьовувати деталі.

В кінці концертної програми керівники студії – Каріна Карамаврова та Олена Іщенко, і керівник СЕВ «7 нот» Василь Коневич порадували зал своїм професійним виконанням композицій «Libertango» А.П’яцолла та «Por una cabeza» К. Грандель.

Глядачі із вдячністю проводжали юних музикантів та керівників бурхливими оплесками.