Святковий концерт, присвячений Дню збройних сил України

5 грудня 2017 року у Палаці культури «Дарниця» відбувся святковий концерт, присвячений Дню збройних сил України.

В цей день творчі колективи і адміністрація ПК «Дарниця» привітали чоловіків зі святом чудовим концертом. У програмі було згадано історію створення та становлення української армії, починаючи з часів козацтва і закінчуючи незалежною армією, яка боронить нашу країну на сході України.

Творчі колективи, такі як: Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп», Народний ансамбль бального танцю «Сеньйори», студія східного танцю «Хабібі боді+», Зразкова циркова студія «Смайл», театрально-естрадна студія «Теларії» та солісти студій класичного та естрадного вокалу підготували неповторні тематичні номери, присвячені українській армії.

Глядачі шаленими оплесками зустрічали кожен з номерів. Можна сказати, що всі колективи Палацу культури, своїми чудовими тематичними номерами, подякували військовим за їх пожертву у захисті рідного краю. Всі в залі були проникненні відчуттям гордості за наших військових та співчуттям до тих, хто проходить нелегку службу в зоні АТО.  Хвилиною мовчання згадали тих, хто полягли в боротьбі за цілісніть і Незалежність України.

В залі були присутні військові. Привітати їх зі святом прийшов Керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Калашник Микола Володимирович. Військові були нагороджені Почесними грамотами, а жінки-військові за їх мужність були відзначені ще й квітами.

А ми в свою чергу, запевняємо що й надалі своїм мистецтвом будемо підтримувати наших воїнів. Адміністрація Палацу культури вітає чоловіків з цим важливим святом і бажає: мужності, наснаги і Миру!