26 червня 2018 р. (вівторок), 17.00-19.00, Зелений театр Палацу культури «Дарниця». Святковий концерт до Дня Конституції України «Вимріяна поколіннями».36188939_2056515014597921_5754894067947274240_n

 26 червня 2018 р. у Зеленому театрі Палацу культури «Дарниця» відбувся Святковий концерт, присвячений 22 річниці з Дня Конституції України «Вимріяна поколіннями». Свято відбувалося за підтримки управління культури дарницької районної в м.Києві державної адміністрації – мешканці Дарниці мали можливість насолоджуватися прекрасним професійним звуком. А гарна озвучка багато важить для артистів, які виступають наживо (а вокальні колективи ПК «Дарниця» всі працюють наживо) та для сприйняття художніх нюансів глядачами.

Концерт був пронизаний патріотичним духом, натхнена атмосфера захоплювала усіх глядачів, Зелений театр був повністю заповнений.

Ведуча розповідала деякі історичні факти про становлення української державності та прийняття Конституцій, яких в Україні було декілька. Проводилася бліц-гра з глядачами «Чи знаете Ви»,  в якій піднімалися такі  питання: основний закон держави, керівні органи держави, — а глядачі  активно відповідали.

Згадувався і найпалкіший борець за державу, поет з глибокими почуттями і вірою у свій народ – Тарас Григорович Шевченко. Проводилися постійні паралелі, порівняння з сучасним світом. Наприклад, номер Зразкового ансамблю бального сучасного танцю «Темп», поставлений під пісню «Думи мої», на вірші Тараса Григоровича Шевченка, але в сучасній обробці.

Номери постійно змінювалися, одні жанри змінювали інші, від чого концерт сприймався дуже динамічно, не дивлячись на те, що тривав протягом двох годин.

Почався концерт з оголошення диктора про прийняття і затвердження Конституції, цей піднесений початок був підхоплений патріотичним спільним вокально-хореографічним номером Народного ансамблю бального танцю «Сеньйори» та художнього керівника ПК, ведучої свята Інги Сукач – «Україна-вишиванка».

Ще у концертній програмі брали участь: Народний хор ветеранів війни та праці «Ветеран»; Зразкову циркову студію «Смайл» представляли: Валерія Ожаховська, Антон Коберник, Софія Солов᾽йова, Дар᾽я Юрко; Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Фантазія» — молодша група та солісти Мілана Мандрова-Тимур Полякевич; Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Голосухи»; Дует «Тандем» — Борис Раденко та Анатолій Мазніченко, Народний ансамбль бального танцю «Сеньйори»; Народний ансамбль української пісні «Чарівниця» та їх солісти Андрій Обець і Надія Рибацька.

На фінальну пісню свята «Нехай квітує Україна» на сцену вийшли всі учасники святкового концерту. Ведуча підсумувала, що наша держава одарена багатством природи, талановитими і працьовитими людьми, мудрістю предків, розумом та енергією молоді. Тож треба діяти вже сьогодні! Любити свою Землю, шанувати себе і свою гідність, і шановані будемо іншими. Вірити в своє майбутнє, бо кожна думка має велику силу, будь-яка ідея, мрія повинна бути позитивною, бо від цього залежить наше майбутнє, майбутнє наших дітей!

Свято відбувалося за підтримки управління культури дарницької районної в м.Києві державної адміністрації – мешканці Дарниці мали можливість насолоджуватися прекрасним професійним звуком. А гарна озвучка багато важить для артистів, які виступають наживо (а вокальні колективи ПК «Дарниця» всі працюють наживо) та для сприйняття художніх нюансів глядачами.