9 червня 2018р. (субота), За межами ПК. Участь театрально-естрадної студії «Теларії» у Нагородженні фестивалю-конкурсу «Київська театральна весна».

Середня група ТЕС «Теларії» брали участь у Нагородженні фестивалю-конкурсу «Київська театральна весна-2018», де отримали 7 Дипломів:

• «Кращий режисер» Аліна Чуєшова режисер-постановник вистави «Зграя» народного театру «Асорті» театрально-естрадної студії «Теларії».
  • «Кращий акторський ансамбль» нагороджується Аліна Чуєшова режисер-постановник вистави «Зграя».
  • Захар Андреев за втілення образу Гордого у виставі «Зграя».
  • Дмитро Бабільчанов за втілення сценічного образу Чорного у виставі «Зграя».
  • «Майбутнє театру» Анна Коваленко за втілення сценічного образу Крихітки виставі «Зграя».
  • Данило Жало за втілення сценічного образу Ямомото у виставі «Зграя».
  • Мілан Єременко за втілення сценічного образу Прив’язанного у виставі «Зграя».

Нагородження відбувалося у центрі художньої та технічної творчості «Печерськ».

Нагадаємо, що на конкурсі «Київська театральна весна» була показана соціальна вистава «Свора», яка не залишає байдужими ні дорослих, ні дітей. Результати говорять самі за себе – журі також високо оцінило творчість наших студійців та керівників ТЕС «Теларії» Аліни Олександрівни Чуєшової та Катерини Павлівни Заморської.

9 червня 2018р. (субота), За межами ПК – місто Буча. Концертна програма Зразкової циркової студії «Смайл».

9 червня 2018 р., у літньому театрі Бучанського міського парку відбувся VI Міжнародний музично-театральний фестиваль «О-FEST 2018». Ось вже кілька років поспіль фестиваль збирає на одній сцені артистів-вокалістів та диригентів з провідних музичних театрів України та 13 країн світу цього року: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини.

Серед гостей були Надзвичайні та Повноважні посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі та глядачі. І Зразкова циркова студія «Смайл» Палацу культури «Дарниця» була запрошена виступити на фестивалі з 30-хвилинною програмою. Успіх був приголомшливий. Овації не стихали.

«Саме у цей день у світі відзначався день друзів і цей фестиваль у чергове доводить: друзів єднає музика і мистецтво, збирає разом, аби ділитися успіхами і щастям» — відмітили організатори фестивалю.

10 червня 2018 р. (неділя). За межами ПК – Співоче поле. Участь Зразкової циркової студії «Смайл» у Гала-концерті VI Міжнародного музичного-театрального фестивалю «О-FEST 2018».

10 червня 2018 р. на сцені Співочого поля відбувся Гала-концерт VI Міжнародного музичного-театрального фестивалю «О-FEST 2018», де Зразкова циркова студія «Смайл» виступила з патріотичним номером «Прапори».