14-16 лютого 2019 року. За межами ПК. Співоче поле.

Зразкова циркова студія «Смайл» Палацу культури «Дарниця» брала участь у Концертній програмі в рамках виставки «Гігантських китайських ліхтарів» на території культурно-мистецького комплексу «Співоче поле». Виступи продовжувалися три дні: 14,15,16 лютого 2019 р. Глядачі зустрічали юних артистів шаленими оплесками. Ми щиро радіємо, що наші студійці є затребуваними, їх запрошують на різноманітні концерти, які проходять у місті Києві і можна сказати, що вони вже почали те, чого найбільше прагнуть — свою артистичну кар᾽єру!

16 лютого (субота) 2019 року. За межами ПК. II МІСЬКЕ ЦИРКОВЕ СВЯТО “МИ -ДІТИ ЦИРКУ”( Київський Палац дітей та юнацтва).

Учасники Зразкової циркової студії «Смайл» (керівники Вікторія Пилипенко та Людмила Сергиенко) 16 лютого 2019 брали участь у міському цирковому святі «Ми — діти цирку», яке відбулося у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Учасники ЗЦС ‘Смайл» Антон Каберник, Соловйова Софія, Анна Бісєва отримали Подяки! На свято «Смайлівці» возили три номери: акробатичний дует — Анна Бісєва та Софія Соловйова «Одного разу в Парижі»; Софія Соловйова «Вальс кілець» та Антон Каберник «Інакший я» (номер з діаболо).

17 лютого (неділя) 2019 року. За межами ПК. Концерт української лірики. Музей М.Лисенка

17 лютого 2019 року в музеї Миколи Лисенка (вул..Саксаганського, 95) відбувся ще один концерт Народної студії класичного вокалу Палацу культури «Дарниця». Керівник студії — Валентина Воскобійна, концертмейстер – Вікторія Кочубей. Також була запрошена гостя: Тетяна Павчинська – віолончель.

Концерт складався з творів відомих українських композиторів та українських народних пісень. А виконували твори три Наталії – три учасниці студії класичного вокалу – Наталія Ногіна (сопрано), Наталія Макарова (сопрано), Наталія Зущенко (сопрано). Сказати: чарівні сопрано, – не сказати нічого. Їх неповторні яскраві тембри дарують насолоду, і переносять глядачів у зовсім інший вимір – у світ Музики вічної і прекрасної, як Всесвіт! А слухаючи наші українські пісні, розумієш, що недарма вони стали невід’ємною складовою частиною кращих набутків світу та посіли важливе місце в репертуарі шанувальників співу усього світу.