15 березня 2019 р. (п’ятниця). Велика зала. Районний захід до Дня комунального працівника.

15 березня 2019 року у Великій залі Палацу культури «Дарниця» відбувся районний захід до Дня комунального працівника. Розпочала концертну програму Ведуча і співачка Марина Романович. Потім відбулося нагородження Подяками Голови ДРДА комунальних працівників Дарницького району. Після чого на сцену вийшла жива Легенда, народна артистка України, лауреатка Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка, Герой України — Ніна Митрофанівна Матвієнко. Ніна Митрофанівна зачарувала своєю щирістю і душевністю, якими проникнуте кожне її слово, кожна її пісня.

Потім комунальників вітали колективи Палацу культури «Дарниця»: ансамбль народної пісні та побутового танцю «Громиця» та ансамбль української пісні «Гуляй душа».

Глядачі надзвичайно емоційно приймали артистів, щедро одарюючи оплесками.