21 червня — 3 липня 2018 р. (За межами ПК, місто Очаків) Вистава ТЕС «Теларії» (середня група)  — «Зграя».

Театрально-естрадна студія «Теларії» брала участь у ХХІІІ Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена-2018». «Від Гіпаніса до Борисфена» — від Південного Буга до Дніпра. Саме таку назву має Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва, який відкрив свої лаштунки для друзів у місті Очаків (Миколаївська область) в санаторії «Борисфен».

Щорічно в червні на узбережжя Чорного моря приїздять кращі творчі колективи та актори-аматори з усієї України й дарують шанувальникам театрального мистецтва найцікавіші, найсміливіші молодіжні творчі проекти, видовищні театральні експерименти та нові версії класичних творів, феєричні казки, мюзикли. У програмі фестивалю цікаві майстер-класи театральних практиків, несподівані зустрічі, живі емоції, екскурсії, морські прогулянки, веселі співочі батли біля моря; сальсотеки, дискотеки та багато іншого.

Протягом 12 днів Очаківщина перетворюється на театральну столицю України. Учасниками фестивалю є, як уже відомі в Україні театральні колективи, так і молоді таланти, які вражають глядача своїм мистецтвом. А всі творчі роботи ретельно переглядають авторитетні фахівці оргкомітету фестивалю.

За новими враженнями, з бажанням побачити щось незабутнє, або навчитися чогось зовсім нового  — наші «Теларії» відправилися на Миколаївщину в місто сонця та любові — Очаків.

Для показу на фестивалі ТЕС «Теларії» повезли виставу «Зграя» поставлену за відомою повістю К.Сергієнко «До свидания, Овраг». Серед персонажів — тільки тварини, це вони розповідають про людей, які їх кинули, але в яких вони не перестали вірити. Вистава «Зграя» провокує асоціації, пробуджує емоції, змушує думати, співчувати, переживати…

А 26 червня 2018 року у місті Очакові відбулося нагородження Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Від Гепаніса до Борисфена-2018». Театрально-естрадна студія «Теларії» отримали ще одну нагороду за соціальну виставу «Зграя» — 1 місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Від Гепаніса до Борисфена-2018»!!! А режисера Аліну Чуєшову відмітили нагородою «За краще втілення літературного твору»! Наші «Теларії» неймовірно талановиті, що постійно вони доводять своїми роботами та отриманими нагородами! Але ще багато попереду! Бажаємо їм досягати і бажати ще більшого!!!

23 червня 2018 року. Участь НАУП «Чарівниця» у Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу».

23 червня 2018 року у Києві на базі спортивного комплексу Київського торговельно-економічного університету відбулися відбірні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві. Настрій учасникам змагань підняв своїм виступом Народний ансамбль української пісні «Чарівниця» Палацу культури «Дарниця» під керівництвом Бориса Раденка.

Змагання проходили динамічно, азартно і неймовірно цікаво. У залі панувала атмосфера спорту і дружби. До проведення цього спортивного свята долучилися підприємства міста Києва: ПАТ «Оболонь», ТОВ «Нову Україна», ПАТ «Київ хліб», які надали спонсорську підтримку для проведення заходу.

Закінченням цього дійства стало тепер уже традиційне виконання всіма присутніми офіційного гімну Києва, пісні Ігоря Шамо та Дмитра Луценка «Як тебе не любити, Києве мій».

27-28 червня 2018. Участь ЗХА «Водограй» у VІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Олімп збирає таланти-2018» (Північна Греція, Халкідікі, Неа-Муданія).

Основним завданням організатори Міжнародного фестивалю-конкурсу народної творчості «Олім збирає таланти» – 2018 вважають надавати можливість творчо спілкуватися дітям та молоді, виявляти нові таланти, дати можливість ознайомитися із зразками національних культур і мистецтвом країн – учасниць.

Розвиток та зміцнення міжнаціональних стосунків. Створення умов для підтримки і розвитку дитячої і молодіжної творчості.

У конкурсі беруть участь дитячі і молодіжні колективи та окремі виконавці віком від 7 до 25 років у номінаціях.

Наш Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй» відправився за новими враженнями, цікавим досвідом і, звісно, нагородами.

І от нарешті, стали відомі результати участі нашого ЗХА «Водограй» у VІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Олімп збирає таланти-2018». Не зважаючи на погодні перешкоди, настрій був на висоті! І ось результати: два Дипломи ІІІ ступеня за номер «Веснянка» та танцювальний дует Саша Шевчук-Дарина Цикалюк! Вітаємо! Вітаємо!!! Ви — молодці!!! Вітаємо також керівників колективу — Христину Лепську та Олену Жиган!!! Дякуємо за Ваш талант і бажаємо наснаги і натхнення для виконання всіх завдань, які Ви собі маєте на меті!