18 грудня 2018 року в Палаці культури «Дарниця» відбулася прем’єра Новорічної вистави «Лускунчик»!

Новорічна вистава "Лускунчик"

Новорічна вистава «Лускунчик»

18 грудня 2018 року відбулася прем’єра театралізованої казки за мотивами твору Ернста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик». Це яскрава, улюблена багатьма, новорічна казка, в новому переосмисленні.

Вже традиційно, новорічну казку Палацу культури «Дарниця» створюють режисери  Палацу — Аліна Чуєшова та Катерина Заморська на основі колективів ПК «Дарниця». Казка створена в популярному форматі – мюзиклу. Пісні і танці, новорічний настрій, чаклунство і любов — це відмінний подарунок всім глядачам до Нового року.

В цьому році в казці беруть участь: театрально-етрадна студія «Теларії», Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй» (Танець Ангелів, Танець Ляльок, Танець мишей, Танець котів), Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Темп» (Полонез гостей, Пісня Ляльок, Фінальний вальс під пісню «Дін-дон»),  Зразковий ансамбль бального та сучасного танцю «Фантазія» (Танець Ляльок з котом), Зразкова циркова студія «Смайл» (Пісня про Лускунчика, Номер «Справжній цирк», фінальна бійка з мишей з котом), студія східного танцю «Habibi Bodi+» (Іспанський танець) та студії естрадного вокалу «7 нот» і «Song Of  Life».

Яскрава постановка режисерів Аліни Чуєшової та Катерини Заморської, чарівні пісні, ефектні танці та циркові постановки, — стали незабутнім подарунком для маленьких глядачів та їх батьків.

В залі був аншлаг. Всі бажаючі навіть не змогли розміститися. Голосними оплесками проводжала публіка артистів, для яких найліпшою нагородою є глядацькі посмішки та чудовий святковий настрій.

В казці використовується фонограма.

Тривалість вистави – 1 година 20 хвилин

Кількість глядачів – 400 осіб