Показ музичних етюдів ТЕС «Теларії» — «Маленькі театральні історії».

Театрально-естрадна студія «Теларії» була запрошена до Скандинавської гімназії, де показувала музично-пластичні етюди «Маленькі театральні історії». Етюди – це синтез пластики та акторської майстерності.

У сучасній театральній педагогіці етюд – вправа, яка служить для розвитку та вдосконалення акторської техніки і яка складається з різних сценічних дій. Пластичні етюди – це вершина акторської майстерності, вони вимагають не тільки фізичної підготовки, але й уяви, спостережливості, емоційності, закінченості.

На показу в Скандинавській гімназії ТЕС «Теларії» показували етюди під музику на різні теми. Студійці перевтілювалися як в тварин, так і в людей різних професій, показуючи всім добре знайомі життєві ситуації. Глядачі, учні та вчителі Скандинавської гімназії, із зацікавленістю сприймали кожен етюд, проводжаючи артистів оплесками та щирим сміхом, а для наших студійців головне подарувати театральне свято глядачам.
У показі була задіяна вся середня група театральної студії і всі вони, не дивлячись на свій вік, по-справжньому перевтілились у вигаданих героїв та відправились у чарівний світ, що створений із див, і ймення йому – «Театр».