Студія класичного танцю «Classic Pа»

36111678_1

Вікова категорія : від 3,5   до 15  років.

Основним завданням занять є розвиток фізичних даних, постановка корпусу, укріплення м’язів ніг та рук, розвиток координації та ритмічності.

Анна Сергіївна приділяє багато уваги що до розвитку індивідуальних здібностей та загально – людських цінностей у своїх вихованців. Окрім, занять, для гуртківців досить часто організовуються поїздки на фестивалі та конкурси, спільні з батьками проведення  святкування днів народження, виїзні концерти, де Анна Сергіївна завжди є вожатою свого творчого загону та ін..

Керівник

1270

Коневич Ганна Сергіївна

Керівник

Коневич Анна Сергіївна обіймає посаду керівника студії класичного танцю «Класик-па» з вересня 2009 року

До виконання своїх обов’язків ставиться відповідально, має гарні організаторські здібності. Працюючи в Палаці культури зарекомендувала себе, як добросовісний, сумлінний та ініціативний керівник колективу художньої самодіяльності, тому у 2011 році була відзначена Подякою Голови Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації С. Вітовським.

Розважлива, добра та чуйна, в той же час вона вимоглива до себе та своїх підлеглих. Вона постійно працює над підвищенням своєї професійної та педагогічної майстерності, відвідує курси підвищення майстерності організовані центром культурологічних досліджень, вивчає та використовує в своїй роботі кращий досвід інших колективів художньої самодіяльності та здобутки видатних хореографів.